Jeśli szukasz orbitreka do użytku domowego, to z pewnością powinieneś wziąć pod uwagę model Andes 3 marki Horizon Fitness. Trenażer ten jest dość prosty, ale wykonano go z materiałów o wysokiej jakości i z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje mu trwałość i wytrzymałość. Crosstrainer ten ma magnetyczny system hamowania oraz ważące 7 kg koło zamachowe, dzięki którym pracuje płynnie i cicho – bez przeszkód więc można wykonywać swój trening cardio, jednocześnie oglądając ulubiony film, czy serial.

andes3 orbitrek horizon

Ogromnym plusem konstrukcji jest też jej ergonomia. Koło zamachowe umieszczono z przodu (napęd przedni), przez co ruch jest bardzo naturalny (stopy znajdują się w mniejszym odstępie od siebie, niż w orbitrekach tylnonapędowych). Długość kroku to aż 50,8 cm, sprawdzi się więc nawet u osób wysokich. Płozy są solidne, zaś ręce można ułożyć na ruchomych ramionach (angażuje się wówczas do pracy zarówno górną, jak i dolną część ciała), jak i na nieruchomym uchwycie. Umieszczono na nim również sensory dotykowe, służące do odczytu wartości tętna. Opcjonalnie dokupić też można pas telemetryczny, zalecany na większą dokładność pomiaru.

Orbitrek Andes 3 Horizon Fitness

Z tego typu trenażera zadowolone będą osoby, które nie dysponują dużą przestrzenią do przechowywania. Orbitrek jest, jak na urządzenie przednionapędowe, dość krótki (ma 173 cm długości), a dodatkowo po treningu można go złożyć za pomocą jednego prostego ruchu. Dzięki kółkom transportowym przestawianie orbitreka jest bardzo proste.

Orbitrek Andes 3 Horizon Konsola

W orbitreku opór ma wygodną, elektroniczną regulację w 16 stopniach – łatwo można zatem dopasować poziom trudności do swoich potrzeb i możliwości. Urozmaicenie ćwiczeń zapewni 10 programów treningowych, między innymi interwałowe, manualne czy sterowane tętnem. Wszystkie interesujące nas parametry (choćby takie, jak czas czy spalone kalorie), pojawiają się na czytelnym wyświetlaczu.

Dodatkowe udogodnienia, to podstawka na gazetę oraz uchwyt na bidon.

Orbitrek Andes 3 Horizon Fitness

Zobacz również:  Orbitrek / Rower Poziomy Hybrid Trainer ProForm  |  Orbitrek Life Fitness Platinum Series  |  Orbitrek Horizon Evolve 5  |  Orbitrek E1 Life Fitness

 

Incoming search terms:

  • kettler orbittek domowy
  • orbitrek składany

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować