Nordictrack to marka obecna na rynku od ponad 25 lat. Wykorzystuje ona najnowsze technologie, by zapewnić klientom wysokiej jakości sprzęt treningowy.

Orbitrek Nordictrack Elite 12.5 to zaawansowana maszyna do treningu cardio, pozwalająca na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i znaczne polepszenie kondycji. Waży aż 104 kilogramy i ma dość spore jak na orbitreka wymiary: 201 x 71 x 168 cm. Długość kroku podlega regulacji i może wynosić 46 – 51 cm. Jest to zatem wygodne rozwiązanie nawet dla osób, które mają nieco więcej wzrostu. Koło zamachowe waży 14 kg, co zapewnia dużą bezwładność i płynną pracę urządzenia. Nośność orbitreka to 145 kilogramów.

Orbitrek_Nordictrck_Elite_125_Trening2_h

Jest to ergometr magnetyczny, sterowany silnikiem, a jego komputer sterujący zasilany jest na baterie. Trening na trenażerze Elite 12.5 można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości poprzez zmianę poziomu oporu. Ma on 24-stopniową skalę i reguluje się go elektronicznie. Ponadto zależnie od tego, jak wysoką wartość obciążenia ustawimy, z taką intensywnością pracuje wbudowany wentylator, który zapewnia przyjemne chłodzenie w trakcie treningu. Co więcej, regulacji podlega też kąt nachylenia ramy (o 20 stopni) – można przez to nakierować ćwiczenia na daną grupę mięśni (np. na pośladki, uda bądź łydki).

Orbitrek_Nordictrck_Elite

Orbitrek oferuje użytkownikom możliwość pomiaru tętna, co jest bardzo istotne, jeśli chcemy przeprowadzić trening odpowiedni dla swoich celów. Pomiar ten możliwy jest zarówno dzięki sensorom dotykowym, jak i poprzez pas telemetryczny wchodzący w skład zestawu.

Orbitrek_Nordictrck_Elite

Na wyświetlaczu komputera pojawiają się informacje na temat parametrów naszego treningu (np. czas, dystans, spalone kalorie, tętno). Pod nim, oprócz podstawowych przycisków nawigacyjnych, znajdują się także przyciski szybkiego wyboru mocy i oporu. Mamy też przyciski do wyboru programów treningowych. Jest ich aż 32, przy czym 16 to programy predefiniowane, a 16 to programy z określonym celem kalorycznym. Komputer jest też kompatybilny z aplikacją iFit, która pozwala na śledzenie swoich postępów, odbywanie wirtualnych tras na Google Maps z wysokiej jakości filmami HD, możliwością wykreowania niestandardowych programów pod swoje cele, bądź treningiem ze znaną trenerką Jillian Michaels. Skorzystanie z aplikacji wymaga jednak zakupu dodatkowego, bezprzewodowego modułu.

Orbitrek_Nordictrck_Elite

Orbitrek ma również uchwyt na bidon oraz port muzyczny – umożliwia on podłączenie urządzenia audio i puszczanie ulubionej, motywującej muzyki z dwóch głośników.  Po zakończeniu treningu orbitrek może być przestawiony w inne miejsce dzięki zamontowanym kółkom transportowym.

Zobacz również: Orbitrek Kettler Skylon S  |  Orbitrek Kettler Skylon 5  |  Konserwacja orbitreka  |  Dlaczego orbitrek? 

 

Incoming search terms:

  • kettler axos cross m
  • orbitrek kettler axos cross m opinie
  • orbitrek xterra opinie
  • orbitrek ranking 2016
  • orbitrek nordictrack e 400
  • porownanie kettler e m
  • porównywarka orbitreków
  • ranking orbitreków domowych
  • Orbitrek Cena Decathlon
  • crosstrainer opinie

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować