Trenażer eliptyczny York Fitness X215 to kolejny model z linii Perform Yorka, który za niewielką cenę daje użytkownikowi mnóstwo opcji przeprowadzenia kompleksowego treningu na każdym poziomie zaawansowania. Crosstriner ten waży 50 kg, z czego 7 kilogramów to masa koła zamachowego. Umożliwia ono płynną pracę urządzenia, choć gładkość ruchu jest tu również zasługą silnego magnesu.

York Fitness X215 Perform Orbitrek

Orbitrek ten zasilany jest sieciowo i sterowany silnikiem. Z poziomu komputera można zmieniać obciążenie, które ma aż 32 stopniową skalę – pozwala to na bardzo dokładne dopasowanie poziomu trudności do możliwości użytkownika. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe, potrafi utrzymać użytkownika ważącego do 150 kilogramów i ta maksymalna masa nie spowoduje jeszcze żadnych problemów z właściwą pracą crosstrainera.

Trenażer York Fitness X215 Perform Konsola

Na pulpicie konsoli orbitreka znajduje się pokrętło do regulacji obciążenia i innych opcji, a także duży, czytelny wyświetlacz, na którym pojawiają się najważniejsze informacje treningowe- czas, prędkość, dystans, częstotliwość pedałowania, liczba spalonych kalorii, moc oraz poziom tętna. Jest one mierzone przy użyciu sensorów dotykowych, umieszczonych na nieruchomych uchwytach orbitreka. Dodatkowymi funkcjami są body fat (pomiar poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie) oraz recovery test (pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną poziomu sprawności organizmu). Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano 12 programów treningowych, dzięki którym ćwiczenia na orbitreku nie staną się na pewno monotonne czy nudne. 4 z nich sterowane są tętnem, co oznacza, że urządzenie dopasowuje poziom ćwiczeń tak, by pracując w określonej strefie tętna, użytkownik osiągał swoje cele treningowe.

Użytkownicy wśród zalet orbitreka podkreślają łatwość montażu oraz dużą płynność pracy koła zamachowego.

„Rewelacyjny przyrząd do domowych ćwiczeń używam go po rehabilitacji i jestem zadowolona super cena polecam.” [Źródło]

Zobacz również: Ceny orbitreków  |  Orbitrek York Fitness X120  |  Trenażery eliptyczne magnetyczne i elektromagnetyczne  |  Trenażer eliptyczny X202 Anniversary

 

 

Incoming search terms:

  • york x215 test
  • dlaczego kola zamachowe w orbitrekach roznie waza
  • orbitek new yorker x 215
  • york x215 perform

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować